Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Doblo 1.3 multijet klima 2011

4 500 ЕУР

7 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 14 јул. 17:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW GOLF 2.0TDI COMFORTLINE -09 7 300 ЕУР
VW GOLF COMBI 1.9TDI COMFORTLINE 4 500 ЕУР
IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
Renault Megane 1.6 -16v automatic a-test plinski ured 2 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Ford
Модел
Drug model
fiat doblo 1.3 multijet klima
god na proizv.12/2010
pom km 160.000

oprema:klima ,centralno,abs,servo,maglenka....
plateni davacki do reg.

cena 4500+ddv
autologistik
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 ЕУР
Mercedes-Benz Vito 111CDI termoking 2009 7 000 ЕУР
VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации