Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit 85T260 -08

0 МКД

Се продава од: Vanco 01 септ. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Марка
Ford
Модел
Transit
Се продава Ford Transit 85T260, 2008 година во одлична состојба. Донесено од Германија регистрирано
Leaflet
Кон почеток