Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit -07 2.2D

0 ЕУР

Се продава од: Aca 30 ноем. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Ford
Модел
Transit
Prodavam odlicno socuvano tovarno vozilo Ford Transit 2.2 D so motor na lance.
Redovno servisirano i odrzuvano.
Pred 300 KM smeneto maslo, site filtri, plocki, rebrasti kaisi i novi zimski gumi.
Od oprema: Klima, ABS, Airbag...
Registrirano do 05.10.2020
Za podetalni informacii kontaktirajte me.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации