Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Transit vo odlicna sostojba

7 000 ЕУР

Се продава од: Meti Вчера 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Transit
Ford
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации