Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

7 000 ЕУР

Се продава од: Meti 19 септ. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Transit
Ford
Leaflet
Кон почеток