Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Tranzit tovaren so prikolka

5 700 ЕУР

Се продава од: Meke 07 септ. 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Ford
Модел
Transit
Ford Tranzit
Duplak sirina na prikolka 310sm
Dupla kabina
Registriran
Novi gumi napred i nazad voziloto e domajkinski cuvano za svoi potrebi servisirani vo ovlasten servis Ford MOZNO E ZAMENA
Leaflet
Кон почеток