Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Transit 2.4 cdti

6 500 ЕУР

Се продава од: Vladimir 03 авг. 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Марка
Ford
Модел
Transit
Se prodava Ford tranzit 2006g 2.4 cdti 117 000km
Vladimir
070704174
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации