Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Tranzit 2010

6 750 ЕУР

7 500 ЕУР

Се продава од: Albionn 30 мар. 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Ford
Модел
Transit
Ford Tranzit 2010
225000km 2.2 motor 63
Klima kerstner
25.08.2021 ima registracia
Albionn
070808063
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации