Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT

0 МКД

Се продава од: STEFAN NAJDOV 28 ноем. 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Ford
Модел
Transit
Се продаваат возила Форд Транзит .
Година на производство 2007 год.
Сите возила се со регистрација на важност до 2019 година
Цена по договор .
Контакт лице Иле 076 421 941
Стево 078 238 171
STEFAN NAJDOV
078238171 077550000
Leaflet
Кон почеток