Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco 190.36 Turbostar -89

2 400 ЕУР

Се продава од: Војо 08 авг. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Марка
Iveco
Модел
Daily
Возилото е во исправна состојба
Војо
078891508
Leaflet
Кон почеток