Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Daily 3.0D HPT

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Динго-тир 14 септ. 10:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Делчево
Марка
Iveco
Модел
Daily
Се продава Iveco модел Daily 3.0D HPT од 2007. Цена по договор.
Динго-тир
070 323 600
Leaflet

Динго-тир

1 Огласи во продавницата
Кон почеток