Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO DAILY TERMOKING -14

0 ЕУР

Се продава од: dean 24 фев. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Iveco
Модел
Daily
Se prodava kombe IVECO DAILY Termoking
-Proizvedeno 2014 godina
-Kilometri 246 000
-Klima vo kabina
-Gumi 70%
-Elektrika na dzamovi
-Termoking CARRIER
BEZ ZAMENI!!!!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации