Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO DAILY

8 800 ЕУР

10 000 ЕУР

Се продава од: Орданче 03 дек. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 18.830 МКД / месечно

IVECO DAILY
Izminati 234680km
Registriran do mart 2020
Masa na prazno vozilo: 3254kg
Nosivost: 3246kg
Dolzina na voziloto: 8658mm
Visina na voziloto: 2350mm
Dolzina na prikolka: 6.10m
Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisiran
Орданче
078 456 010
Leaflet
Кон почеток