Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO DAILY

0 ЕУР

Се продава од: Lazar 22 јан. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Iveco
Модел
Daily
Se prodavaat kombinja marka Iveco ,Mercedes Fiat kombinjata se vo ispravna sostojba.Poveke inf.na tel.070/286-620Leaflet
Кон почеток