Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iveco

0 ЕУР

Се продава од: bosko 08 ноем. 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Iveco
Модел
Daily
se prodava iveco proizvedeno 2002, 2.8 motor 93 kilovati napraven golem servis kompletno nova prednica, nov set lamela, novi gumi, nov akumulator so garancija postaven pred tri meseci i registrirano pred eden mesec
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации