Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Daily

5 400 ЕУР

Се продава од: Vane 05 дек. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Марка
Iveco
Модел
Daily
Ивекото е во одлична состојба. Се користи за дистрибуција на млеко и млечни производи за блиски дестинации. Редовно сервисирано без ниту еден проблем.
Регистрирано до Јуни 2017 год.
Термокингот е во одлична состојба.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации