Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO DAILI 50C130

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 17 апр. 10:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

22 Огласи во продавницата

Mercedes Atego 12.24 0 ЕУР
Renault Midlum Šlep Slep 0 ЕУР
MAN TGL 8.220 0 ЕУР
Daf Lf 45.160 korpa kran 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Iveco
Модел
Daily
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
IVECO DAILY 50C130
✅- Godina 2006
✅- Prv sopstvenik
✅- Kupeno novo vo Mk
✅- 180 000km (realni)
✅- Manuelen menuvac 6 brzini
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- Novi gumi
✅- Feder platna (napred i nazad)
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako novo
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
Leaflet
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

22 Огласи во продавницата
Daf Lf 45.160 korpa kran 0 ЕУР
Mercedes Vito 113 cdi 2012god. 0 ЕУР
MAN TGL 8.180 0 ЕУР
MAN TGL 8.220 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации