Македонски | Shqip | English |

IVECO Daili 40C13 so Termo King

Оглас од претпријатие. Се продава од: IFD 07 јун. 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.910 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 500 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Daily
Se prodava kombe Iveco Daily 40C13 so vgraden atestiran ured za ladenje.
Kombeto e kupeno vo MK i ne e od uvoz
Zafatnina na motor 2800cm3, 130KS, nosivost 1350kg.
Cena 6500+ddv
tel:078/488-202 od 09 do 17h
Нема посетени огласи
Кон почеток