Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Daily 35C18 -06

7 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Мебел-Ви 13 мар. 15:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

5 Огласи во продавницата

MAN TGL -07 Extra 8 100 ЕУР
MAN TGL 8.150 2010 !! 9 500 ЕУР
Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA -
OPEL ASTRA H -04 2 750 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Марка
Iveco
Модел
Daily
Se Prodava Iveco Daily od 2006 godina vo super sostojba.
Redovno servisirano bez nikakvi zabeleski so novi gumi.Registrirano cela godina so nova cerada.
Bruro tezina 3.5t
Dolzina na tovaren prostor 5.4m
Moznost za povrat na ddv.
Moze da se vidi vo Bilo koe vreme so prethodna najava.
Мебел-Ви
Мебел-Ви е основан во 1997 год. во Виница за продажба и производство на мебел. Од самите почетоци наша цел беше да произведеме мебел кој ке биде со естетски дизајн , удобен, со врвен квалитет, достапен по цена и со добар после продажен сервис за нашите верни купувачи.
Посетете ја нашата продавница
ул.Марксов бр.23 Виница Прикажи на мапата
078408133
http://mebel-vi.com/
Мебел-Ви
078408133
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

5 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA H -04 2 750 ЕУР
MAN TGL -07 Extra 8 100 ЕУР
MAN TGL 8.150 2010 !! 9 500 ЕУР
Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA -
Кон почеток