Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN BERLINGO I EKSTRA MIKSER ZA BETON

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Igor Tehnoinzinering 14 окт. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Марка
Iveco
Модел
Drug model
CITROEN BERLINGO - SUPER SOSTOJBA, REGISTRIRANO I ZACUVANO. - moze zamena, dajte ponuda-a cena mu e 3000 eura bez cenkajne = FIKSNO E !!!
.........................
EKSTRA MIKSER ZA BETON. = CENA 9500 EU, so ddv, otii e na firma na ime.
BEZ CENKAJNE, moze zamena, dajte ponuda !!!
REGISTRIRAN DO 06 / 2017,
BURE 7 M3,
REDOVNO SERVIS I ODRZUVAN.
VOZDUSNO LADENJE,
SUPER GUMI
..........
MOZNA E ZAMENA ZA BILO STO
DAJTE PONUDA ... samo za seriozni !!!
Igor Tehnoinzinering
075357753
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации