Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Orlandi -97

12 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: VBI BUS Makedonija 31 јан. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Model: Iveco Orlandi
Godina: 1997
Sedista: 50
Motor: Diesel
Zafatnina: 9500cc
Sila na motor: 276kW
Menuvac: Avtomatski
VBI BUS Makedonija
075209998
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации