Македонски | Shqip | English |

IVECO 35C15V 08 FRIGO EXTRA RAMNO NA NOVO

Оглас од претпријатие. Се продава од: AUTONIKO 06 јун. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Штип
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Drug model
САМО ВО АУТОНИКО!!!
ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО НАШ СОПСТВЕН ЛИЗИНГ СО 30% УЧЕСТВО НА 18 МЕСЕЧНИ РАТИ БЕЗ КАМАТА
БЕЗ БАНКИ,ЖИРАНТИ,МАНИПУЛАТИВНИ И ДРУГИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ
IVECO 35C15V FRIGO
- ПРОИЗВЕДЕНО 2008 ГОДИНА
-ЗАФАТНИНА 2998 СМ3
- СИЛА НА МОТОР 107 KW
- МАНУАЛЕН МЕНУВАЧ 6 БРЗИНИ
- 3 СЕДИШТА
- КЛИМА
- ЦЕНТРАЛНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ
- ФАБРИЧКО РАДИО СО CD
- БОРД КОМЈУТЕР
- ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ
- ЕЛЕКТРИЧНО ПОДЕСУВАЊЕ НА РЕТРОВИЗОРИ
- ДИМЕНЗИИ НА ТОВАРЕН ДЕЛ
ДОЛЖИНА 4,38 М
ШИРИНА 1,63 М
ВИСИНА 1.75 М
- ABS
- AIRBAG
- ASR
- FRIGO (CARIER)
ВОЗИЛОТО Е УВЕЗЕНО ОД ХОЛАНДИЈА И ДОНЕСЕНО СО ВОЗЕЊЕ
ЦАРИНЕТО И ПЛАТЕНИ СИТЕ ТРОШОЦИ ДО ТАБЛИЧКИ

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 070722077
ИЛИ ПОВЕЛЕТЕ НА ЛИЦЕ МЕСТО НА НАШИОТ АВТОПЛАЦ КОЈ СЕ НАОГА ВО СЕЛОТО КАДРИФАКОВО НА МАГИСТРАЛНИОТ ПАТ ШТИП - ВЕЛЕС
ИЛИ ПОГЛЕДАЈТЕ НА НАШАТА WEB STRANA WWW.AUTONIKO.MK
Нема посетени огласи
Кон почеток