Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO EUROCARGO EURO5 75E16

7 000 ЕУР

Се продава од: Riste 11 фев. 18:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Iveco
Модел
Euro Cargo
Se prodava iveco eurocargo 75c16 proizvedeno 2007 godina uvezen od Germanija so vozenje.
Dozvolena nosivost 3300kg
Dolzina na sanduk 8m
Sirina 2.48
Visina 2.90
Pominati km 350 000km
Servisna istorija vo IVECO
6Brzini
7000€ 18%ddv.
Top sostojba!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации