Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO ML80E18 ladilnik

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 13 јан. 14:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

MERCEDES-BENZ VARIO 813 0 ЕУР
MAN 35.403 Kipper Kiper 0 ЕУР
MAN TGL 12.210 Ladilnik 0 ЕУР
MAN TGM 15.240 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Iveco
Модел
Euro Cargo
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
IVECO ML80E18
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2009
✅- Ladilnik Carrier (Xarios 600)
✅- Manuelen menuvač ( 6 )
✅- Euro 5
✅- Dimenzii sandak(5.80x2.10x2.05)
✅- Klima
✅- El. Stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dva kluča
✅- Novi gumi
✅- Hidraulična rampa
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Republikanska10 Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER 0 ЕУР
MAN TGL 12.210 Ladilnik 0 ЕУР
Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania 0 ЕУР
MAN TGL 7.150 2009god 0 ЕУР
Кон почеток