Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO EUROCARGO -07 12T I SERVISIRAN

Се продава од: pane 10 дек. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

PRVA REGISTRACIJA 2009
12 TONA
NA SOOBRAKJNA

kamionot e avto skola 1 godina ima 440000 km
smeneto ima se od potrosen materijal

ima dupli komndi so atest moze da se prefrli odma
moze i da se izvadat komandite
p

euro 5
Leaflet
Кон почеток