Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamion IVECO me kran ORMET

0 МКД

Се продава од: Frrok Вчера 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Iveco
Модел
Eurotech
Shitet kamion IVECO me 100.000km Viti 2002 me kran ORMET edhe me rimorkio

Per info kontaktoni 00355672022763
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации