Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iveco Rival 35-8H

2 000 ЕУР

Се продава од: Jovica 20 септ. 19:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Марка
Iveco
Модел
Rival
Iveco Rival 35-8H
1999 godina
Hidraulicen volan
Duplak
Jovica
 
078248494
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации