Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO 420 Euro 5 -07

Оглас од претпријатие Се продава од: PALAMIDA EKSPRES D.O.O.E.L. 30 ноем. 08:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Vo top forma so ful oprema ,redarder,1160 litri rezervari,so nov motor pominati 140000km,nova turbina orginal iveco
MOZI ZAZAMENA
PALAMIDA EKSPRES D.O.O.E.L.
TRANSPORT I SPEDICIJA
Peco Bozinovski 11
070207806
[email protected]
PALAMIDA EKSPRES D.O.O.E.L.
070207806
Кон почеток