Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO 450 EURO 5 -07

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PALAMIDA EKSPRES D.O.O.E.L. 15 окт. 13:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
Iveco
Модел
Stralis
Vo top forma so ful oprema
,retarder,tempomat,klima,frizider,
1200 litri rezervari,
2007 Godina Euro 5
PALAMIDA EKSPRES D.O.O.E.L.
TRANSPORT I SPEDICIJA ZBIRNI I CELI TOVARI OD ITALIJA,SLOVENIJA,HRVATSKA ZA MAKEDONIJA
Посетете ја нашата продавница
Peco Bozinovski 11 Прикажи на мапата
076614091
PALAMIDA EKSPRES D.O.O.E.L.
070207806
Кон почеток