Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IVECO STRALIS 450 - EURO 5

6 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Алики Доо 22 ноем. 09:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Алики Доо

4 Огласи во продавницата

Kuka vo Bitola 0 ЕУР
LADNJACA LADILNIK LAMBERET -03 STRALIS E5 0 ЕУР
IVECO STRALIS 450 EURO 5 LADILNIK 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
Iveco
Модел
Stralis
STRALIS EURO 5
DOBRA SOSTOJBA
DOBRI GUMI
RACEN MENUVAC
WEBASTO
KLIMA
REGISTRIRAN DO 13.11.2020
078237990 , 078237991
Алики Доо
Транспорт, меѓународна шпедиција , превозни услуги, фирми, ладилници.
Посетете ја нашата продавница
Ул. Партизанска 87/11 Прикажи на мапата
047252339 047 252338
http://www.aliki.com.mk/index_files/mk/aliki.swf
Алики Доо
078237990 - 078237991
Leaflet

Алики Доо

4 Огласи во продавницата
IVECO STRALIS 450 EURO 5 LADILNIK 0 ЕУР
LADNJACA LADILNIK LAMBERET -03 STRALIS E5 0 ЕУР
Kuka vo Bitola 0 ЕУР
Кон почеток