Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iveco Stralis

0 ЕУР

Се продава од: Zlatko Mitrevski Денес 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Iveco
Модел
Stralis
se prodava iveco stralis 450 2007 vo odlicna sostojba voziloto se naoga vo svedska ima 4 novi zadni gumi prednite se vo odlicna sostojba moze i zamena zavisi od ponudata
Zlatko Mitrevski
078341570
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации