Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VLEKAC IVECO STRALIS

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Џишев Пром Дооел Вчера 09:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SE PRODAVA VLEKAC IVECO STRALIS EURO 3 18/43, so мануелен менувач. Год.на производство 2003.
Со поминати 800.000 км, нерегистриран и можна е замена за автомобил

За повеке инфо -тел.: 070696123
Џишев Пром Дооел
070696123
Кон почеток