Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti

5 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Rabota Вчера 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата

MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Ресен
Марка
Iveco
Модел
Stralis
Se prodava kamion
Iveco Stralis EURO3 2005godina so Bugarski dokumenti.


Kamionot se naogaat vo Svedska
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Кон почеток