Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco cisterna inoks

Оглас од претпријатие Се продава од: Dajmonion trans Вчера 13:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Dajmonion trans

4 Огласи во продавницата

Cisterna 16 999 ЕУР
Iveco Stralis 450 euro5 13 990 ЕУР
Poluprikolka Schmitz 4 200 ЕУР
Iveco stralis 450 2007 700000 km registirano ushte 10 mes.so cmr osiguruvanje na 100000il.evra.i cisterna inoksna so 4 komori.
Dajmonion trans
75363245

Dajmonion trans

4 Огласи во продавницата
Iveco Stralis 450 euro5 13 990 ЕУР
Cisterna 16 999 ЕУР
Poluprikolka Schmitz 4 200 ЕУР
Кон почеток