Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 IVECO STRALIS KAMIONI

14 000 ЕУР

Се продава од: 2B TRANS 30 мај 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Iveco
Модел
Stralis
KAMIONITE SE EURO 5 2008 GODINA SO 800.000 DO 900.000KM, KOMPLETNO SERVISIRANI SO NOVI GUMI, KAMIONITE SE ODRZUVANI VO NASIOT SERVIS VO MALME I SE VO EKSTRA SOSTOJBA BEZ NITU EDNA MAANA.
MOMENTALNO VOZAT VO SWEDSKA I MOZE DA SE PREZEMAT VEDNAS, IMA OPCIJA DA SE KUPAT NA LIZING ILI SO UCESTVO I OTPLATA.
PRI KUPUVANJKE MOZE DA SE IZVRSI KOMPLETNA PROVERKA VO NASIOT SERVIS I DA SE OTKLONAT SITE SITNICI OKOLU NIV.
CENA ZA KES 14.000 EVRA, ZA OTPLATA 16.000 EVRA.
POVEKE INFO NA TEL 070322883
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации