Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iveco Stralis 420 Euro 5

12 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Дооел Џоко Транс Вчера 12:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Марка
Iveco
Модел
Stralis
Се продава IVECO Stralis 420 - AS440S42T
420 hp
Година на производство - 2008г
Поминати километри - 850.000км
Редовно сервисиран, во одлична состојба.
_______________________________________
Се продава Полуприколка
SCHMITZ SCS 24/L-13.62 LB
Стандард 2,78h / Церада
Тространа ролетна / Клучеви за контејнери
Комплетно нова церада
Година на производство - 2007г
_______________________________________
Цена 12.900,00 ЕУР
Контакт - Митко Ѓоргиев
+38970325599
Дооел Џоко Транс
превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
Посетете ја нашата продавница
ул.Руен бр.6 Штип, Прикажи на мапата
070322340 / 070 325 599
Дооел Џоко Транс
070322340 / 070 325 599
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации