Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iveco Stralis 420

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Џоко Транс Дооел Вчера 11:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Iveco
Модел
Stralis
Се продава Iveko Stralis 420
Година на производство:2008
Влекачот е во одлична состојба
Редовно Сервисиран
Гуми : Нови 90%
КМ: 840 000
__________________________________

Се Продава SCHMITZ SCS 24/L -13.62 LB
Година на производство: 2007
Полуприколката е во одлична состојба
Редовно Сервисирана
Гуми: 90%

Возилата се продаваат Комплет и Оделно.
Цена по Договор.
Контакт: Митко Ѓоргиев.

Може замена за
Камион ЕУРО 6 Стандард
Полуприкулка над 2013 г.
Џоко Транс Дооел
 
070 325 599
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации