Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA K2900 -11

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Slajon Komerc 14 окт. 12:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Kia
Модел
K2900
Top sostojba
Slajon Komerc
070210696
Leaflet
Кон почеток