Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Man 10 153 viti -95 kipper

9 300 ЕУР

Се продава од: Amir 23 окт. 21:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Марка
MAN
Модел
10.163
Man 10 153 meiller kipper viti 1995 070 362 232
Leaflet
Кон почеток