Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAN TGM 18.280

0 МКД

Се продава од: Jusuf 24 септ. 17:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
MAN
Модел
18.280
MAN TGM 18.280, kran + kiper, 2007 godina
Registriran do 25.03.2022
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации