Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

, MAN TGA 18.430

200 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Marmis Trans Денес 16:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Марка
MAN
Модел
18.400
MAN TGA 18.430 SO KIPER SISTEM 2004 I POLUPRIKOLKA KIPER LANGENDORF 2007 29m3 REGISTRIRANI SO ZELENI KARTONI DO 01.03.2022
INFORMACII ZA SERIOZNI KUPUVACI DUSKO -071-259-643
Marmis Trans
071259643
Leaflet

Marmis Trans

2 Огласи во продавницата
MAN TGX 18.480 , I MAN TGA 18.430 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации