Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN euro 6 -15 pominati 444.757km

27 500 ЕУР

Се продава од: MDN BV Вчера 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
MAN
Модел
18.480
Se prodava MAN na Belgiski tabli, euro 6 motor, Juni 2015 so pominati 444.757km servisiran vo ovlastena MAN garaza vo Belgija.
Ima vgradeno nova hidraulicna pumpa za kiper.
Povece informacii na mob 0032 485624610 moze da me kontaktirate na Viber ili WhatsApp.
Dragana
Leaflet
Кон почеток