Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGX 18.480 EURO 5

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Marmis Trans 22 септ. 23:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Марка
MAN
Модел
18.480
MAN TGX 18.480 EURO 5 2013G
Plateni site davacki do registracija
Marmis Trans
071259643
Leaflet

Marmis Trans

2 Огласи во продавницата
MAN 18.480 0 МКД
Кон почеток