Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KRANOVI ZA KAMION HIAB ATLAS

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SABO 20 јун. 06:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Марка
MAN
Модел
19.343
prodazba na razni kranovi so nasha montaza
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации