Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 19 422

Се продава од: Dragi 22 окт. 04:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Se prodava MAN 19 422 kamionot e vo odlicna sostojba : novi amortizeri na kabina, pojacuvan napret i nazat na federi 4 novi gumi registriran do 5-ti mesec 2020 god cena po dogovor vredi dase vidi
Leaflet
Кон почеток