Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAN 19.414

14 000 ЕУР

Се продава од: Xhumo Вчера 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
MAN
Модел
19.414
Mann vlekac god.1999 i so kiper prikollka god.1992 poseduva klima tempomat retarder.mozhe zamena so kiper kran ili sanducar so kran
Xhumo
 
070215149
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации