Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 19.464 I Prikolica WEllMEYER

8 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cili Trans 26 дек. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Prodavam Man 19.464 2000 godina I Prikolica Wellmeyer 1997 registriran do 21.01.2020 komplet vo odlicna sostojba remontiran pred dve godini za poveke info na 070310080
Cili Trans
ТРАНСПОРТНА ФИРМА
Visit our store page
ul.1br.111.n.Ilinden Show on the map
070 310 081
Cili Trans
070 310 081

Cili Trans

3 Огласи во продавницата
Volvo Fh12 i Schmitz mega 10 500 ЕУР
Кон почеток