Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN kiper 281

0 ЕУР

Се продава од: toni 08 дек. 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
MAN
Модел
22.281
Prodavam MAN miler kiper 6m3 281 1986 god.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации