Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN KIPER TROOSOVINEC ODLICEN

9 500 ЕУР

Се продава од: Pance Naskov 08 јан. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava MAN troosovinec KIPER so 12m3. Kamionot e vo odlicna mehanicka sostojba. Kamionot ne e registriran!
Pance Naskov
075423629
Leaflet
Кон почеток