Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 32.280

7 500 ЕУР

Се продава од: Daniel 04 дек. 05:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
MAN
Модел
26.321
Se prodava man kiper So puknat blok: Bos pumpa reparirana, Nova turbia, dizni dobri
Leaflet
Кон почеток